Investice do dopravy budou v následujících letech vytvářet stále větší tlak na veřejné finance. Jinak tomu nebude ani v příštím roce, kdy bude rozpočet ministerstva dopravy a jeho fondu opět rekordní. Přesto se musí šetřit, především na železnici. Proč se při rekonstrukcích zbytečně utrácely peníze? A panuje ve vládě jednota? O tom v rozhovoru mluví ministr dopravy Ivan Bednárik (za SPD).