C Csak a Kispest! // mert célunk csak egy van [Unofficial] @csak.taccs.hu.web.brid.gy May 7 A nehezen indokolható edzőváltások c. sorozatunkból A pletykák szerint nem Feczkóval vágunk neki az NB I-nek.