eltiron2:
sztupy:
rr0adcrew:
e52711:
olidel:
csak meg kene nezni
Nejem annyi rossz filmet/programot válogatott be randiprogramnak az elmúlt időben, hogy ideje valamivel visszavágni: szerintem ez lesz az.
Gyerek élvezte!
Amilyen szar filmek voltak eddig idén a moziban ez simán benne van a toplistában eddig.
Chris O'Dowd? Sajnálatosan kevés…