Itt gyilkolás megy a helyekért, legtöbb helyen már a gyerek születése előtt le kell foglalnod a…

szepkerekkocka:

kafferbivaly:

nekem ott esett le, hogy mégsem én vagyok a felső középosztály, amikor a bölcsis anyukák bejelentették, hogy augusztus helyett júniusban lesz a ballagás, mert ők úgysem dolgoznak egész nyáron, és nem kell bölcsibe járnia a gyereküknek, mi prolik meg sajnos az egész nyarat végig kell, hogy dolgozzuk, hogy legyen pénzünk

Anno magánbölcsibe hordtuk a…

Read more →
Page 1