szepkerekkocka:
kafferbivaly:
nekem ott esett le, hogy mégsem én vagyok a felső középosztály, amikor a bölcsis anyukák bejelentették, hogy augusztus helyett júniusban lesz a ballagás, mert ők úgysem dolgoznak egész nyáron, és nem kell bölcsibe járnia a gyereküknek, mi prolik meg sajnos az egész nyarat végig kell, hogy dolgozzuk, hogy legyen pénzünk
Anno magánbölcsibe hordtuk a…