Szóval ez az amit a kivágott jelenet helyett tettek be

kaoszkutato:

samott:

kaoszkutato:

the end

Miután Orbán Viktor uralkodása alatt élőben végigjátszottuk ennek a zseniális filmnek talán az összes jelenetét, eljött végre az idő erre a kivágott zárójelenetre.

En ugy emlekszem hogy ez az eredeti vege.

https://hu.wikipedia.org/wiki/A_tan%C3%BA_(film)#Cenz%C3%BAr%C3%A1zatlan_v%C3%A1ltozat

Szóval ez az amit a kivágott…

Szerintem ha autópályás molnál tankolsz nem lőhetsz félre!

kaoszkutato:

kaoszkutato:

Újra árstop

járhatok megint a MOL-hoz tankolni.

Tudja valaki, hogy mi most a helyzet?

Azt írták, hogy a legutóbbi ársapkával ellentétben most nem az van, hogy a benzinkutak fizetik a különbözetet.
Elvileg a forgalmazóknak be kellett jelentkezni a stratégiai tartalékból felszabadított üzemanyagra, amit 315 Ft/l-ért vehetnek meg.
De nem világos,…

Read more →
Utóbbi majd akkor számít ha kiderül pontosan kik is indulnak. 4 éve a közös lista meg az MKKP is…

kozimacanto:

rosszulorzott:

lampagyujtogato:

kaoszkutato:

lampagyujtogato:

Kellenek még szavazatszámlálók!

Kétséged se legyen felőle, hogy ahol nincs ellenzéki szavazatszámláló, ott csalni fognak!

Ne habozz, jelentkezz! Én már kétszer voltam, szívesen megosztok minden tapasztalatot, tippet, trükköt. Nem könnyű munka, de ennél…

Read more →
Page 1