Az a Tisza pártközpontja

kwisach:

deadheadingcrew:

frankyoungestein:

redblek:

főni belendül

Ne csessz ki velem. Ezeknek a férgeknek még május 9 után is volt pofájuk valamiről dönteni?

Azért ez tényleg aljasság lenne.

az általuk megírt dolgozatok pedig majd alapját képezhetik a később ellenük indított eljárásoknak:)

de miért a szépvölgyi út 139?

Az a Tisza pártközpontja

kolbászos rája

kwisach:

lencse:

onedollopofsourcream:

which of these flavors do you hate and avoid at all costs?

vanillachocolatebananastrawberrycoconutmint chocolateorangegrapeblue raspberryapple/green applewatermelonother (say in tags)

Az agresszív, mélyállamot átszövő hagymalobbinak tudom be nagyon sok jelenség mellett azt is, hogy ebben a szavazásban kétféle csokoládé és egy…

Read more →
azt nem mondták, hogy hasznosabb!

kwisach:

makingdonalddrumpfagain:

🍻

A mellettem lévő pizzeriában (ahol a város egyik legjobb pizzáját csinálják amúgy) van egy kis note a falon: „beer is cheaper than therapy"

Motoszkál bennem h kéne, de vajon kekeckedés lenne szólni, hogy 10 millió alkoholista országában ez nem a legjobb üzenet?

azt nem mondták, hogy hasznosabb!

mára napsütést ígértek úgyhogy még a teraszajtó üvegeit is lemostam nehogy valami útját állja akár…

repalakiedomer:

sztupy:

orulunkvincent:

vincentplsnebanoljengemet:

kwisach:

repalakiedomer:

szepkerekkocka:

repalakiedomer:

mertmegerdemled:

repalakiedomer:

stickalittle:

nwmia:

odmnd:

Read more →
Page 1