tán még nem késő megmenteni greenteaforbreakfast kollégát, de az Ubuntu installer akkora egy Hányadék Fos™ #hányadékfos hogy én tavaly inkább megtanultam autoinstall YAML-t írni, semmint hogy küszködjek ugyanezzel: bármit állítottam be a formázásnál, semmi nem volt jó neki. TADÜN.

Ámen!

n4r3n:

Vagy Fedorát kell felrakni, annak máshogy szar jó az installere

De szerintem a legjobb az Arch-é (még ami archinstall előtt volt) ;D
Annak mindegy mit hogyan formázol :D

Gentoo!

Page 1