Ámen!
n4r3n:
Vagy Fedorát kell felrakni, annak
máshogy szarjó az installereDe szerintem a legjobb az Arch-é (még ami archinstall előtt volt) ;D
Annak mindegy mit hogyan formázol :D
Gentoo!
Ámen!
n4r3n:
Vagy Fedorát kell felrakni, annak
máshogy szarjó az installereDe szerintem a legjobb az Arch-é (még ami archinstall előtt volt) ;D
Annak mindegy mit hogyan formázol :D
Gentoo!
n4r3n:
sztupy:
rosszulorzott:
sztupy:
How Microsoft Vaporized a Trillion Dollars
Are you planning to port those Windows features to Overlake? The answer was yes, or at least they were looking into it. The dev manager showed some doubt, and the man replied that they could at least “ask a couple of junior devs to look into it.”
The room remained…