ohaggyalma:
sztupy:
stillnotspamdog:
sztupy:
willcodehtmlforfood:
stillnotspamdog:
najó
Nem kéne így lenézni a mekis dolgozókat
Majd ha nem lesz NER-es cég akkor nem nézem le .
Az pont nem az ott dolgozók dolga
ugyanigy osszes kozmunkas akkor?
the fuck ya on bro
Persze, én is szeretek elvből éhenhalni