hát kijön az ülőke és a wc csésze közötti résen!

negypontnull:

viteez:

lobomotiv:

vald1n:

samott:

sr-roto:

audio On 😂😂😂

Mondjuk mi pasik az uloket is fel szoktuk hajtani, de ertekelem az igyekezetet.

Dehogy is, én ülve végzem a dolgom, mint minden épeszű ember, aki takarított már WCt.

Egyébként meglepő, de tényleg vannak emberek, akik nem hajtják fel az…

Read more →
Page 1