Áprilisban a nap- és a szélerőművek már globálisan is több áramot termeltek, mint a gázerőművek

Nem véletlen, hogy pont áprilisban történt meg a fordulat.

A teljes anyag Áprilisban a nap- és a szélerőművek már globálisan is több áramot termeltek, mint a gázerőművek címen a Villanyautósok oldalon olvasható. A szerző további írásai: dr. Papp László (Sol Invictus).

Magyarország világelső lett a napenergiában – így termelt áramot a világ 2025-ben

Kínában és Indiában is csökkent a fosszilis alapú áramtermelés.

A teljes anyag Magyarország világelső lett a napenergiában – így termelt áramot a világ 2025-ben címen a Villanyautósok oldalon olvasható. A szerző további írásai: dr. Papp László (Sol Invictus).

Page 1