pajjorimre:
szanyitibor:
pajjorimre:
@szanyitibor te végül mit fogsz csinálni…?
Remélem, végül eltemetnek a családi nyughelyen. Épp nemrég fizettem ki újabb 25 évre a szüleim sírhelyének a “megváltását”. Elvileg akkor 95 éves kell legyek, de szerintem a gyerekeim fogják kiperkálni a következő rundót, feltéve, hogy akkor még élni fog az emberiség. Ha nem, akkor viszont…