+ az extra pára a házban sem segít utána a hőérzetnek sajna

tenykozleseim:

tudjukki-a-viking-visszater:

Ha nincs légkondi, van frissen mosott ágynemű kívül és belül. Mondjuk szerintem két órán belül megszáradnak, de addig adhat pár mínusz fokot a 37-nek.

ezt negyed órán belül leszednék a macskáink, vagy legalább intenzív erőfeszítéseket tennének, hogy sikerüljön

  • az extra pára a házban sem segít utána a hőérzetnek sajna
Tag yrslf

tenykozleseim:

lassukmiboolelunk:

sanlorenzoherald:

Tag yrslf

A magam részéről roppantul örülök a The Cure tarolásnak és italom a sör

Nagybetűs Kontent

eltökélt szándékom visszaszerezni a bomberdzseki intézményét a kopaszoktól

már kész a saját méretre tervezett b.dzs. szabásmintám, a testet összepróbáltam

az év minden napjára készítek makd magamnak…

Én még a tumbli előtt csináltam a tinitumblit máshol

goldenaxe:

hulla:

newlifeprojects:

tenykozleseim:

topicoelho:

szacskesz:

A legcsendesebb csalódás az, amikor rájössz:
ami neked különleges volt, az neki csak egy mondat maradt.

A tinitumbli még mindig egy létező entitás?! 😂

bezony, még @otthonzulles -nek lógok 82 tegeléssel, legyen ez az egyik

tegye fel a kezet, aki…

Read more →
Page 1