tenykozleseim:
tudjukki-a-viking-visszater:
Ha nincs légkondi, van frissen mosott ágynemű kívül és belül. Mondjuk szerintem két órán belül megszáradnak, de addig adhat pár mínusz fokot a 37-nek.
ezt negyed órán belül leszednék a macskáink, vagy legalább intenzív erőfeszítéseket tennének, hogy sikerüljön
- az extra pára a házban sem segít utána a hőérzetnek sajna