frankyoungestein:
stickalittle:
tomanovicsgergely:
MKKP szimpatizáns/passzivistaként nekem ez a legszomorúbb dolog, amit ebben a kampányban láttam.
Eddig volt bennem egy kis dilemma, hogy listán a Kutyapártra vagy a Tiszára szavazzak, a 2010 utáni keserű tapasztalatok miatt ugyanis továbbra is vannak félelmeim amiatt, hogy jó ötlet-e egyetlen párt kezébe kétharmados…