drszoszie:
troger:
holnap szülinapom van (ha minden jòl megy)
voltak terveim, de lerokkantam
sírhatnék itthon egyedül
de inkább dacból is kitaláltam, hogyan tudom a terveimet rokkantan is megvalósítani 💪
ha 18-án de legkésőbb 20-áig nem jelentkezem itt saját (!) poszttal, valami nem sikerült, és már nem vagyok
ez esetre előre megköszönöm, hogy az utóbbi 11…