otthonzulles:
berciktya:
viteez:
xerxesz:
regardo1975:
…they have the instinct to choose
Énemtom. Ez szerintem vagy AI vagy csak simán fake. Egyszerüen nem hiszem, hogy a kutyák így müködnek.
mindig a kamera mellett ülő embert választják
A kutyák nem szeretik, ha idegenek ölelgetik őket. A gazdáiktól is csak azért viselik el, mert tanult…