Bocsànat ùj vagyok itt- hány èves vagy, hogy 20 eve jarsz a Szigetre??

maradjunk annyiban, hogy tumblrem meg 15 eve van, es sosem voltam tinitumbli :)))

macipower:

xemlencse:

seioboforsure:

aliendelon:

Haha. Én kb 20 éve voltam utoljára szigeten.

hmm. utoljára 2016-ban, Unkle live-on voltam a szigeten (s többé nem is megyek már, úgy gondolom)

...viszont cserébe az első alkalom még éppen hogy csak ebben az évezredben…

Read more →
Page 1