Ennek úgy kéne működnie hogy bemész, ellátnak. Mindegy hogy ki vagy.

sronti:

fovarosiblog:

2030-ban ismét a Tiszára fogok szavazni, ha csinálnak egy rendes, bankkártya formátumú TAJ kártyát a mostani helyett.

A TAJ kártya teljesen értelmetlen, bemondod a számot, megmutatod a személyit ha nagyon muszáj, szám a névhez tartozik, siker, így kéne működnie. Egyel kevesebb papír/kártya/akármi, amit magadnál kell tartanod.

Ennek úgy kéne működnie hogy bemész,…

Nem eltörölni kell, hanem rendesen megcsinálni

klucksize:

odmnd:

fovarosiblog:

oldmacykerenew:

fovarosiblog:

2030-ban ismét a Tiszára fogok szavazni, ha csinálnak egy rendes, bankkártya formátumú TAJ kártyát a mostani helyett.

  • eltorlik a kocsog 50FT-os MOHU flakon/uveg gyujtest….

Mára csak az maradt szociális politikának, nem törölhetik el.

Dat reblog bakker.

Illetve az EU…

Read more →
Ahogy elnéztem a múltkor az összes hipermarketük döglődik

aliendelon:

fovarosiblog:

Bezárja két budapesti áruházát a Tesco

Április végén bezárja két budapesti áruházát a Tesco. A brit kiskereskedelmi lánc az újpesti, Garam utcai és a IX. kerületi, Soroksári úti boltjának bérleti szerződését sem hosszabbítja meg.

Kitlepmeg. A vágóhídi teszkó már vagy 10 éve döglődik…

Ahogy elnéztem a múltkor az összes hipermarketük döglődik

Eljött a desktop linux éve

srevizave:

fovarosiblog:

Azt hol lehet beállítani, hogy amikor megnyitnék, beágyaznék stb. egy képet, akkor a felugró (Windows 11) ablakban a default ne a videó files, hanem az All files legyen? Kicsit idegesítő, hogy állandóan át kell állítgatni, hogy mutassa a képeket is, ne csak a videó fájlokat.

Sajnos te sehogy, ezt az alkalmazás fejlesztője vezérli.

~~Eljött a desktop linux…

Volna kedvetek valamikor együtt megnézni ezt a kiállítást a BTM-ben?

samott:

fovarosiblog:

fovarosiblog:

fovarosiblog:

Volna kedvetek valamikor együtt megnézni ezt a kiállítást a BTM-ben?

Irány a galaxis!

Gyertek el velem, nézzük meg együtt ezt a kiállítást!

Időpont: 2026. április 18., szombat, 09:45

Találkozó: A Budai Vár oldalában, a Savoyai szobor lovának a seggénél 09:45-kor

@tumblitali…

Read more →
Azt fogják nyalni aki pénzt ad. Ha a Tisza akkor őket

ornamental-commie-faggot:

fovarosiblog:

kozimacanto:

Ez lesz a mocskos helyzet, ha meg is nyeri a Tisza. ott lesznek ezek a kiérdemesült TSZ-elnök polgik, akik majd minden lehetséges módon keresztbe tesznek nekik.

Ezek a polgik 15 éven át nézték, hogy a fidesz mindent elvesz tőlük.

Tőlük személy szerint semmit nem vett el, sőt: ezek az emberek csak gyarapodtak. Ellenben a…

Read more →
Page 1