sronti:
fovarosiblog:
2030-ban ismét a Tiszára fogok szavazni, ha csinálnak egy rendes, bankkártya formátumú TAJ kártyát a mostani helyett.
A TAJ kártya teljesen értelmetlen, bemondod a számot, megmutatod a személyit ha nagyon muszáj, szám a névhez tartozik, siker, így kéne működnie. Egyel kevesebb papír/kártya/akármi, amit magadnál kell tartanod.
Ennek úgy kéne működnie hogy bemész,…