budapest77-fovarosiblog:pengebacsi: Azon gondolkoztam, hogy ha lenne pénzem, biztosan csinálnék egy...

budapest77-fovarosiblog:

pengebacsi:

Azon gondolkoztam, hogy ha lenne pénzem, biztosan csinálnék egy budapesti biciklikölcsönző-hálózatot, és azt a nevet adnám neki, hogy “MENT”, csak hogy mindenki kiválaszthassa, milyen kerékpárt szeretne bérelni, bubisat, vagy menteset.
:(((

[Gyurcsány hangján:] Csináljuk meg! Csináljuk meg!

Page 1