budapest77-fovarosiblog:
pengebacsi:
Azon gondolkoztam, hogy ha lenne pénzem, biztosan csinálnék egy budapesti biciklikölcsönző-hálózatot, és azt a nevet adnám neki, hogy “MENT”, csak hogy mindenki kiválaszthassa, milyen kerékpárt szeretne bérelni, bubisat, vagy menteset.
:((([Gyurcsány hangján:] Csináljuk meg! Csináljuk meg!